Fitnex Chojnice

Chojnice

ul.Sępoleńska 24 B

tel. 605 508 525
Godziny otwarcia :
Poniedziałek-Piątek : 6:30-22:00
Sobota : 9:30-17:00
Niedziela : 9:30-17:00

Stalowe pośladki –
statyczny trening rozpoczynający się krótką rozgrzewką. Jak sama nazwa wskazuje składa się z ćwiczeń skoncentrowanych głównie na jednej partii ciała czyli pośladkach w połączeniu ze wzmacnianiem całej dolnej części ciała  Ćwiczenia zarówno z użyciem różnego rodzaju sprzętu lub bez. Czas trwania: ok. 50min.

Płaski brzuch –
trening mięśni brzucha – którego głównym celem jest wzmocnienie mięśni tej partii ciała i spalenie przysłowiowej „oponki”. Trening prowadzony w formie podwójnych serii i wprowadzeniu wielu kombinacji ćwiczeń, które przekładają się na zaangażowanie wszystkich partii mięśniowych wchodzących w skład mięśni brzucha. Trening kończy relaksacyjny stretching górnej części ciała. Czas trwania: ok. 45 min.

Basic Ball –
Bardzo bezpieczna forma zajęć z wykorzystaniem duzych piłek o małej i średniej intensywności, skierowana dla osób w kazdym wieku, szczególnie jednak dla początkujących, osób cierpiących na bóle kręgosłupa czy schorzenia neurologiczne.
Piłka kształci zdolność utrzymania równowagi i balansu, wzmacnia mięśnie głębokie, zwieksza stabilność ciała i kształtuje prawidlową postawę. Pozycje siedzace na piłce pozwalają odciążyć stawy a rozciąganie rozluznia napięcia w obrębie mięśni pleców i je relaksuje.

Super forma –
spokojny, bezstresowy, efektywny trening całego ciała. Połączenie tańca, ćwiczeń statycznych i rozciągania. Krótka choreografia (rozgrzewka), trwająca ok. 25 min., składa się z podstawowych kroków, które szybko zostają opanowane przez osoby początkujące. Część główna to ćwiczenia statyczne aktywujące wszystkie partie ciała. Zajęcia kończymy ćwiczeniami rozciągającymi i relaksacyjnymi.  Czas trwania treningu: 55 min.

Zdrowy kręgosłup –
zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe pleców.
Aby mięśnie grzbietu spełniały swoje zadanie, zapewniały prawidłowe ułożenie kręgosłupa, zapobiegały jego uszkodzeniom i bólom, muszą być mocne i elastyczne. Czas trwania: ok. 45 min.

Tabata –
to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, angażujący do pracy całe ciało, trening”podkręca” metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej .Jest to interwał wysiłkowy trwający 20 sekund i następujący po nim 10 sekundowy interwał regeneracyjny. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu.

Power Training –
zajęcia bazują przede wszystkim na ćwiczeniach wielostawowych, bez elementów choreografii, często z wykorzystaniem hantli, kettlii, sztang. Trening angażuje wszystkie partie mięśniowe. Cechuje go duża intensywność. Czas trwania 55 min.

Step & Shape –
ogólnorozwojowy trening z użyciem stepu. Rozpoczyna się prostą choreografią bazującą na podstawowych krokach. Druga część to intensywne ćwiczenia wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe, często z użyciem sprzętu. Czas ok.55min.

Karolina

694222781


Trener personalny i instruktor fitness z kilkunastoletnim stażem, zawodniczka IFBB fitness bikini.
Ukończyła wiele kursów z zakresu dietetyki i specyfiki treningu kobiet u znanych i cenionych dietetyków i trenerów tj. Jakub Mauricz, Tadeusz Sowiński czy Norbert Tymczak.
Oprócz treningów personalnych konsultant ds zdrowego odżywiania i suplementacji.
Z zamiłowania pasjonatka psychologii sportu i pozytywnej motywacji.
Szczęśliwa mama dwóch nastolatek.

Rafał

669920117


Witam,
jeżeli szukasz trenera który będzie łączył wiedzę teoretyczną z praktyką i doświadczeniem oraz oczekujesz kompleksowego podejścia to tarfiłeś na dobra stronę!
Kim jestem ?
– TRENEREM PERSONALNYM – trening siłowy i kształtowanie sylwetki
– INSTRUKTOREM KULTURYSTYKI – prowadzenie do zawodów , nauki pozowania
-SPECJALISTA DO SPRAW ŻYWIENIA- dietetyka i suplementacja
– ZAWODNIK  SPORTÓW SYLWETKOWYCH IFBB Holandia  :
– start w Debiutach Kulturystycznych 2015 r. w Gdańsku
– start S.A.P Cup 2015 w Holandii
– start Ener Cup 2016 w Holandii
– Atlas Cup 2016 w Holandii
– S.A.P Cup 2016 w Holandii

1 Wejście

20zł

1 Wejście do klubu bez limitu czasowego w dniu zakupu.

4 Wejścia

59zł

4 Wejścia do wykorzystania przez miesiąc od dnia zakupu.

8 Wejść

89zł

8 Wejść do wykorzystania przez 2 miesiące od dnia zakupu.

Bez Limitu

115zł

Nieograniczona ilość wejść przez miesiąc od dnia zakupu.

Utrzymanie ciągłości karnetu bez limitu : 89 zł

Umowa

Dostępne wkrótce.

Joga

139zł

8 Wejść na zajęcia Jogi do wykorzystania przez 2 miesiące.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij