Otwarcie siłowni Fitnex – Nowe wytyczne

Już jest nowy grafik fitness oraz nowe obowiązujące zasady uczestnictwa w zajęciach grupowych!

Nasza siłownia będzie otwarta, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 21.12.2020 r., dla osób, które są członkami Kadry Narodowej i w pełnym reżimie sanitarnym, do którego stosuje się każda osoba, przebywająca w klubie:

 • Masz ważną licencję zawodniczą – zapraszamy na trening.
 • A może chcesz z Nami przystąpić do Federacji Nac Polska, by otrzymać licencję i stać się członkiem Kadry Narodowej.

Więcej informacji uzyskasz w klubie 👊

Obecna sytuacja zmusiła nas do wprowadzenia pewnych zmian:

 • Zajęcia Fitness będą trwały 50 minut. Między zajęciami będzie odbywała się przerwa techniczna w celu dezynfekcji sali i sprzętu.
 • Na chwilę obecną w zajęciach będzie mogło wziąć udział 12 osób, stąd też konieczność wcześniejszego zapisywania się na zajęcia. Klient może wziąć udział w jednych zajęciach grupowych dziennie.
 • Zapisy będą przyjmowane telefonicznie lub przy recepcji klubu od soboty do piątku włącznie, na dany tydzień – nie ma zapisów z większym wyprzedzeniem i na dłuższy czas.
 • Dodatkowo wprowadziliśmy listy rezerwowe dla chętnych i jeśli zwolni się miejsce, najpóźniej do 4 godzin przed rozpoczęciem treningu, poinformujemy o możliwości wzięcia udziału w zajęciach.
 • Udział w zajęciach Fitness jest rozliczany jak pojedyncze wejście do klubu.
 • Od 6 czerwca na zajęcia grupowe będą obowiązywały karnety wejściowe (8 lub 12 wejść) i jednorazowe wejścia. Klienci, którzy zakupili wcześniej karnet OPEN, mogą go wykorzystać do końca.
 • Możliwe będzie bezpłatne odwołanie rezerwacji do 5 godzin przed rozpoczęciem danych zajęć. W przypadku niepoinformowania o nieobecności na zajęciach, klientowi zostanie naliczone pojedyncze wejście. Klienci wchodzący na pojedyncze wejście, którzy w odpowiednim czasie nie odwołali rezerwacji na zajęcia, nie będą mogli przez trzy tygodnie brać udziału w ćwiczeniach grupowych.

Prosimy o wyrozumiałość. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Najważniejsze to zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W KLUBIE

 1. Dezynfekcja rąk na wejście i wyjście .
 2. Zachowanie dystansu społecznego 2 metry.
 3. Zalecane ćwiczenie na co drugiej maszynie.
 4. Dezynfekcja sprzętu po każdym użyciu.
 5. Częste mycie rąk.
 6. Zakaz używania suszarek nadmuchowych.
 7. Ćwiczenie w zmiennym obuwiu.
 8. Obowiązkowe posiadanie ręcznika – podczas wykonywania ćwiczeń ręcznik zawsze kładź na sprzęcie, z którego korzystasz.
 9. Obowiązkowe dbanie o porządek.
 10. W razie złego samopoczucia zaleca się zrezygnowanie z treningu.

NIE ZASTOSOWANIE SIĘ DO POWYŻSZYCH ZASAD WIĄŻE SIĘ Z NATYCHMIASTOWYM NAKAZEM OPUSZCZENIA KLUBU!